| ionnik a întrebat:

Care dintre voi ati ascultat pe kiss fm emisiunea "french kiss"? imi place ff mult o ascultam seara de seara dar stiti cand vor reveni? ce credeti de aceasta emisiune?

4 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Am ascultat o singura data la insistentele unui prieten si mi-am spus "Multi prosti!"...

| Ellena a răspuns:

O ascultam si eu intr-un timp, dar acum nu am mai ascultat...
mi s-a parut interesanta si folositoare... faceau o treaba buna cei de acolo

| Dj Boalca a răspuns:

Sincer si mie imi place emisiunea este una din cele mai bune pe acest domeniu... dar in ultimul timp numai este la fel ca la inceput

| Elena321 a răspuns:

Imi pare rau dar cred ca nimeni de pe site-ul acesta nu stie de ce ai spus tu. Buna! am 9 ani pa!