| ioneldan a întrebat:

Care dintre voi ati luat bacul la licee slabe?, (pe cale dreapta).

1 răspuns:
| Diabolique a răspuns:

Avea un prieten o vorbă: „Cine mai e și BAC-ul ăsta?". Tipul a fost la un liceu destul de slab, nu a învățat mai nimic și l-a luat fără probleme. Acum studiază peste hotare.
Bacalaureatul este un examen de nivel mediu, nu ai nevoie de un nivel intelectual sclipitor să-l promovezi cu o notă decentă.
Liceul ca liceul, dar totul ține de tine. Ai materialul, te pui pe treabă. Să nu ai impresia că e imposibil.
Mult succes!