| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Cat de mult conteaza liceul la care ai fost? Ma refer conteaza daca ai fost la unul dintre cele mai slabe daca ai luat bacul si ai terminat o facultate?(la drept)

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu contează prea mult. Indiferent de liceul pe care l-ai terminat, evaluarea pe care o face societatea, locul de muncă, cei din jur, se va referi la competențele tale profeionale în meseria pe care o practici, la cultura ta generală în care cunoștiințele dobândite în liceu vor forma doar o mică parte.

| aXy99 a răspuns:

Nu conteaza deloc.