| Meme10Meme a întrebat:

Care dintre voi credeti c-o sa traiti peste 100 de ani? Cea mai cretina intrebare, stiu.

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu cred, și am motive pentru asta. Îți folosește la ceva răspunsul meu?

| Meme10Meme explică (pentru sadrian46):

Nu neaparat, am pus intrebarea pentru a conversa. Si de ce crezi c-o sa traiesti peste 1 secol?

| sadrian46 a răspuns (pentru Meme10Meme):

La mine este o problemă foarte serioasă și te poți gândi și tu din punctul tău de vedere serios la asta. Nu cred, ci lupt ca să trăisc atât. Am niște idealuri, niște planuri serioase pentru care am nevoie de timp să le realizez. Dacă ai motive, faci asta. Dacă nu îți pasă, ești fiul ploii și al primejdiei. Dacă îți place viața. Nu este obligator să îți placă.
Am niște idei de premiul Nobel.

| Meme10Meme explică (pentru sadrian46):

Premiul Nobel pentru pace sau pentru literatura? Sau pentru ce?

| Drimmero a răspuns:

Nu am nicio speranta ca voi prinde 100 de ani, cred ca prind 75-80, buni si aia, cam aia e media in lume, viata de om e foarte scurta si trece repede. Am avut strabunici care au fost aproape sa prinda suta, i-am prins in viata pe 3/4 deci antecedente in familie am cu varste inaintate

| Meme10Meme explică (pentru Drimmero):

Da dar in viitor medicina o sa fie mai dezvoltata deci eu cred c-o sa prind minim 80 de ani.

| UnDiavol a răspuns:

Dacă apuc 30 e bine

| Meme10Meme explică (pentru UnDiavol):

Eu daca apuc 2022 sunt implinit.