| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai frumoasa amintire/realizare din viata voastra?

Care e cea mai urata amintire din viata voastra?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe cea mai frumoasă nu pot să o povestesc aici. happy
Cea mai urâtă...cred că o decepție în dragoste. sad

Dar pentru tine?

| Nirvanaaa a răspuns:

Cea mai frumoasa amintire e atunci când am aflat ca deși câinele meu avea o boala letală, o sa trăiască și o sa treacă peste.
Cea mai urâtă? As preciza-o pe cea mai recenta.
Am picat un examen pentru care mă pregătisem 2 ani din cauza emoțiilor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Nirvanaaa):

2 ani? La ce ai dat examen?

| ShaOfHatred a răspuns:

Cea mai frumoasă amintire a fost când mi-am văzut pentru prima dată my internet friends.
Cea mai urâtă aș zice nașterea mea, dar mno, nu-mi amintesc. Orice zi de ieri e o amintire urâtă rolling on the floor

| Nirvanaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Medicina. Ce pot spune, eu și chimia nu ne înțelegem. happy