| caramelO a întrebat:

Care este cea mai frumoasa amintire legata de o persoana foarte importanta din viata voastra?

Răspuns Câştigător
| miauu a răspuns:

Au fost foarte multe
cele mai tari sunt la inceputul unei relatii

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Prima iubire.

| catthshshshs a răspuns:

Cred ca majoritatea amintirilor frumoase din viata mea in ultima perioada se leaga de prietenul meu.Tot ce tine de el nu poate fi decat frumoswinking

| ~< super girl >~ a răspuns:

Buna`!

buna intrebarehappy
cele mai frumoase amintirihappy
cred ca sunt legate de cel mai bun prieten al meu`happyhappy
si de iubitul meu`happy
pentru ca ei sunt aproape cei mai importanti din viata mea`
:X
ne happy`
bye"wave

| caramelO explică:

Da e posibil ca intrebarea mea sa nu le placa unora dintre voi pentru aceia inclusiv pentru Harciog...imi cer scuze!

| Dirigus a răspuns:

PAi eram la ziua unei fete, fiind sora celui mai bun prieten, m-a invitat la ziua ei.Am fost la patinoar.Acolo am patinat impreuna m-a ajutat un pic pentru ca nu stiam foarte bine sa patinez.In fine a fost foarte frumos.De ea tot imi place si incerc sa leg ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer sa tac. Putea-i sa ne ceri altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea de-a 2-a iubire, prima a fost frumoasa, inocenta, aproape copilareasca, avea farmecul ei intr-adevar, insa a 2-a are o semnificatie aparte si unica(de neuitat).