| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai mare minciună pe care cândva o credeai a fi adevăr?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Probabil că "Te iubesc".
Sau "Nu am carne tocată pentru sarmale".
Una din astea două.

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ca exista Mos Craciun.

| mihaelaa18 a răspuns:

"Te iubesc, s-au esti cea mai importanta persoana pentru mine"niste cuvinte spuse candva de omul care credeam ca ma iubeste sad

| AvalohAlyn a răspuns:

Ca exista Mos Craciun...am fost tare dezamagit sa descopar ca tata si mama puneau cadourile...eu inca credeam pe la 10 -11 ani dar m-a luminat varul meulaughing))))

| RAY a răspuns:

Ca exista dumnezeu, ca exista viata dupa moarte, cand credeam in vorbele lui fosta mea iubita, cea mai mare minciuna a fost cand a jurat ca ma iubeste in fine apoi a fost cu altul, eu personal nu cred ca exista fete sincere, serioase

| RainmakerX a răspuns:

"Mos Craciun exista..."

| SergiuBoss11 a răspuns:

Prietenia noastra...

| anonim_4396 explică (pentru SergiuBoss11):

Așa mult suferi? sad

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da...durerea sufletului meu nu poate fi stinsa nici de timpul curgator care trece asemeni unei masini ce se indeparteaza si se pierde in soseaua lunga si fara sfarsitsad

| anonim_4396 explică (pentru SergiuBoss11):

Mincinosulebatting eyelashes

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Macar te mint frumos, prieteno

| Suck a răspuns:

Pai cand eram mic voiam sa fiu mare... credeam ca imi va fi mai usor, dar nu e.

| doreal a răspuns:

Ca nu sunt singura.

| Xpressurself a răspuns:

Ca tu nu poti tanga happy

| L1feDRAIN a răspuns:

Viata e simpla.

| IonutCG90 a răspuns:

Că nu există Moș Crăciun. După un timp am aflat ADEVĂRUL și anume CĂ EXISTĂ. blushing whistling

| Morrígu a răspuns:

Când eram copil, îndoctrinat de părinti și cei din jur, credeam că Dumnezeu există.

| Krepusskul a răspuns:

Minciuna care încearcă să ne-o bage în cap încă de mici: Biblia.