| SpEed07 a întrebat:

Care e cel mai bun Windows si Antivirus, eu folosesc Nod 32, e bun, si Windows 7, sunt bune?

Răspuns Câştigător
| danny_7173 a răspuns:

Windowsul e bun dar incearca ca antivirus Avira

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Tu incearca sa faci conbinatia asta daca ai un pc mai slab: Windows XP SP3+ Avira Antivirus + Firewall cel din windows si ai un calculator securizat cit de cit pentru un utilizator simplu cum esti tu!

| vis a răspuns:

Eu folosesc avast e cel mai bun da ft rezultate! cu nod 32 licentiat nu mi-o gasit multi virusi. de cand folosesc AVAST pot sa zic ca nu mai am un virus in pc

| Vlad9371 a răspuns:

E bun win7 si parerea mea cel mai bun antivir e avast 2010

| SiLeNt a răspuns:

Incearca Bitdefender Total Security 2010 cu licentza daca se poate
la mine merge perfect am windowsul (Windows 7)instalat de 9 luni si merge fara probleme...