| Gusticel a întrebat:

Care e cel mai ingalat om pe care l-ati intalnit vreodata? Povestiti cat mai detaliat. Mai radem si noi laughing

~Gusticel

25 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Un mizerie de om, dupa ce l-am ajutat cu bani si sprijina moral
Ma înjunghiat pe la spate, acum tot el se da victimă si tot pe mine ma ia la rost

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

În loc sa ți o de a pe la spate, te o înjunghiat, pare a fi crima perfecta.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar fi cazul sa încetez cu glumele perverse, nu te fac interesant doar penibil
Vorbeam metaforic, nu e crima, e trădare

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Penibila ești tu cu conturile tale multiple, te plictisești rău, de îți verși amarul și traumele pe aici ipocritowinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Ar trebui sa ți se suspende toate conturile tie inclusiv celor care au conturi multiple.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Clasic masculin, nu-i convine cand ii spune omul direct, se atacă si jigneste
Sa fi sănătos, nu iti convine ceva ignora, atât timp cat nu esti implicat nu e problema ta

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

In viata ar trebui multe, da ce sa vezi viata nu e corecta
Obișnuiește cu ideea, si vezi ca si tu faci spam pe TPU

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

O sa mori bipolara, lesbianca, cu contori multiple și cu traume. sad

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Si tu depres in timp ce agati pe TPU big grin
Si daca nu stii de la ce vine porecla bipolara sa nu o mai folosești big grin
Iti interzic! Doar cel care a pus-o are dreptul sa o foloseasca

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

O folosesc când vreau eu la orice ora, in orice anotimp. Nu agat nimic, fac doar caterinca, ma plictisesc și eu. Și nu mai vorbi asa cu mine ca eu te am făcut eu te omor! Ok? Hai cius bipo:p

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Ha ha ha ha, pun pariu ca nici nu stii de la ce vine porecla si cine pus-o, si clar nu esti tu

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Nu fi asa sigura bipohappy

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci,cine si de ce mi-a pus porecla asta?
Sau care e semnificatia mai exact, la ce face referința?
Categoric nu pierd pariul asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Te cheamă cafeaua :p

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Ha ha ha ha, nu stii tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Știu puiut dar inspiri mila, nu vreau sa te necăjesc. Când ordon execuți nu mai răspunzi, du te și beati cafeaua.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Ha-ha-ha-ha ×2 rolling on the floor
Nu stii, nu stii!rolling on the floor
Mila e pentu fraieri, scoate ce ai mai rau tataie, sa te vad!

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Nu vreau sa te traumatizez mai rău decât estisad eu îți vreau binele. Încetezi odată?

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Ha-ha-ha-ha-ha,uite-l cum fuge, ca nu stii laughing))
Nu stii rolling on the floor
Nu stii laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Mai taci

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stii
Ai pierdut pariul! hahahahahahhahahahahaahhahahahaahahahahhaahahahahahhaha

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Nu știu, dar ți am stârnit puțin curiozitateahappy ai grija de tine bipo și mai ușor cu cafeaua ca îți iau gatul :p

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

De al naibii ma duc si imi fac una, ha! rolling on the floor
Știam ca nu stii tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

happy

| alina2k18 a răspuns:

Vecinele mele de au fakeuri Moncler dar umbla cu parul' nespalat si imputit, asa de luni dimineata laughing
Plus fite si fasoane dar isi intind la uscat carpele alea de spalat pe jos de dorm pe ele laughing pe franghie/sarma in balcon ca se vede "frumos" laughing