| Nicol2424 a întrebat:

Care e cel mai mare cosmar pe care l-ati avut?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Am visat ca s-a desfiintat TPU.

| T0T a răspuns:

Era ceva legat de matematica. Si vorbesc serios.

| LoveSleep a răspuns:

Că o am de 12cm.
Stai, ăla nu era vis.
Of, de ce am zis asta întregii lumi?
N-ați văzut nimic.

| Doub a răspuns:

Un duet intre: Conchita Wurst si Florin Salam. I don't want to see

| Sociopat a răspuns:

Am visat ca eram intr-o padure de brazi si ningea.Ma plimbam prin padure si am vazut o nava spatiala(d-aia sci-fi) prabusita.M-am trezit brusc, speriat, si simteam ca e vina mea ca e nava aia prabusita. Evident, visul ala a fost foarte intens ca m-a traumatizat si in realitate.Ma duc eu la baie, ma pis apoi ma spal pe fata si ma pun in fund pe gresie sa-mi revin.In timp ce stateam in fund pe gresie am avut un flashback sau ceva de genul in care eram mic micut si pluteam langa dus, in baie. Aparent dusul era nava spatiala prabusita in vis.Infricosator nu e visul in sine ci starea pe care mi-a dat-o.Eram speriat, transpirat, ma simteam mizerabil, nu puteam sa respir, tremuram.Cred ca am si plans.A fost foarte foarte incredibil. Aveam vreo 9 sau 10 ani.

| Vvistula a răspuns:

Ca vine sfarsitul lumii si parca vad cum cadeau strazile in craterele din pamant, acum o saptamana.

| Syndre a răspuns:

Am visat că eram grasă. sad

| Miihaa a răspuns:

Cand am vazut un om punga, adica era tot din pungi

| cristinela4 a răspuns:

Am visat că am uitat buletinul acasă și nu am putut să intru la Bac!