| buburuzAndreea a întrebat:

Care e cel mai prost film pe care l-ati vazut?

Răspuns Câştigător
| RetroX a răspuns:

Cel mai prost film pe care l-am "vazut" a fost Disaster movie. dupa 10 min l-am inchis!

21 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce bat clopotele Mitica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Disaster movie... e cea mai mare porcarie pe care am vazut-o

| inna a răspuns:

I know who killed me happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu mi-a placut filmul nu m-am mai uitat la el, nu? de ce m-as uita daca e un "film prost" cum ii spui tu?happy

dydy.kiss

| Andreea_8014 a răspuns:

Loteria Dragostei.

Răspuns utilizator avertizat
| buburuzAndreea explică:

@minnie, se mai intampla, cand nu ai nimic de facut, te plictisesti de-ti zbarnaie creierul si casti ochii la un film prost doar ca sa treaca timpul. Realizezi dupa ca a fost timp pierdut din viata ta si te oftici de nu mai poti. big grin

| FearNoEvil a răspuns:

Watchmen.

| Diva a răspuns:

Orasul celor blestemati

| kuka a răspuns:

War of the worlds 2... epic fail

| psiholoaga a răspuns:

Freddie got fingered.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zack and Miri make a porn... happy
Nu e pornolaughing

| Chuck a răspuns:

Poveste de Cartier.

Primele 10 minute. Am renuntat sa ma uit la restul prost-metrajului.

| Delycious..And...Funky a răspuns:

Scary Movie 1 :-& dar..in rest celelalte sunt bune dar, Scary Movie 1 este groaznic

| JackieSue a răspuns:

The Carsstraight face

| AndrusKanu a răspuns:

American Dreamz... Am pierdut o oră jumate din viaţă pentru un film foarte slab... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trenul de Benares.mooonoooton.groaznic.

| Anca_6788 a răspuns:

Cursed. din 2005

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ejaculare precoce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@buburuzAndreea pai decat sa ma uit la un film care nu imi place....nu imi starneste interesul prefer sa nu mai uit si imi caut alta ocupatie daca nu am ce face happy

| yael a răspuns:

Un musical tampit pentru pici prosti. oliver parca ii zicea ...nu stiu
era cu niste nemti prosti si un copkil handicapsat rolling on the floor in orice caz, film mai tampit n'am vazut