| anonim_4396 a întrebat:

Care e cuplul vostru preferat de celebritati?

10 răspunsuri:
| UnDiavol a răspuns:

Https://youtu.be/MRRGVv6ahgc
Sunt soți și soție in realitate și au scos o piesă împreuna este real totul asta este iubirea Adevărată cu Adevărată mai ales când intelgi ce spune îți dai semă cu adevărată ca se iubesc unul pe altul cu Adevărată

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bonnie si Clyde

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Desi stiu ca nu ar trebui sa raspund, totusi raspund: nu am asa ceva ^_^

| AndrElle a răspuns:

Salman Khan Iulia Vântur
Antonia Alex Velea
Charlie Puth Meghan Trainor
Aishwarya Ray Abiceck Bachan
Livia Pirvu Stefan Bănică Nr.

| SilentRain a răspuns:

Elodia si Cioaca

| Apokales a răspuns:

Nu m-am gandit ca am asa ceva si chiar nu am asa ceva. Insa astazi am vazut o stire cu Melania si Donald Trump. Cum ti se pare cuplul asta?

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Melani donald trump laughing))

| gemeni6226 a răspuns:

Angelina Jolie -Brad Pitt si Catherina Zeta Jones -Michael Douglas.

| LoveSleep a răspuns:

Andra și Jean de la Craiova.
Au împreună și un copil.