| AnyAnutza a întrebat:

Care este cuplul vostru preferat din Pariu cu Viata? Si de ce?
Funda!:*

Răspuns Câştigător
| Patrăţel a răspuns:

Andrei si Ioana! Sunt principali si imi plac foarte mult, sunt atat de adorabili! Dar si Anca cu Vlad, undeva pe locul 2. Vlad e romantic si sensibil si se potriveste de minune cu Anca! Sunt super dulci impreuna, pacat ca o inseala. happy restul ..Sara&Dima de asemenea formeaza un cuplu dragut. big grin

8 răspunsuri:
| Oana_5036 a răspuns:

Anca si Vlad, pentru ca st adorabili! sper sa nu se desparta! http://www.facebook.com/......5878240848
Un like la comentariul meu, daca ai cont pe facebook, pls!

| Cherilyn a răspuns:

Femeia de servici si Georgel.
pur si simplu, sunt un cuplu de invidiat.

| izabela1234 a răspuns:

Anca si vlad..deoarece sunt adorabili si da un exemplu pozitiv

| Deriss01 a răspuns:

Anca si Vlad, pentru ca se iubesc mult

| alcapone98 a răspuns:

Profesoara de muzica si profu de sport deoarece ei chiar se iubesc si asta se vede in serial

| Elena_Roxana_1995 a răspuns:

Ioana si Andrei deoarece intalnesc multe dificvultati si nu se dau batuti niciodata chiar daca isi pierd increderea pentru un timp ei se iubesc nespus si nu pote renunta unul la celalalt

| tonel95 a răspuns:

Dima si sara