| Clf_Abby_1993 a întrebat:

Care e diferenta dintr-un sutien cu burete si cel cu push up?

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mai nou e tot una.
Sutienul a evoluat de la corset de fapt.Corseturile nu aveau burete,aveau numai partea metalica jos.
Apoi a fost sutienul normal,apoi cel cu burete care le da forma mai ferma sanilor,ii aranjaza/fixeaza + depinzand de marimea buretelui da un efect de marire in suprafata,pe toata cupa.
Sutienul push-up ii ridica, se ajusteaza bretelele, si asa creste volumul, si apare iluzia aia de sani mari cand ei sunt de fapt mai apropiati, dar daca te uiti din profil nu mai e chiar asa.

| Onn3 a răspuns:

Poi stii cum o iei tu? E exact cum ai intreba care e diferenta dintre cal si horse? Ambele inseamna acelasi lucru (burete) si nu conteaza cum zice cosmina ca unul e mai moale si unul e mai dur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este legatura cu Dragoste si sex?

| Dana211 a răspuns:

Cel cu push-ul are pe langa buretele normal in partea de jos pe interior inca o bucata mai groasa care iti ridica sanii

| Areen a răspuns:

Pai :
Cel cu burete iti umple toata cupa, ca sa para mai bufant, iar push up este pentru ati ridica sanii sa nu para lasati, dupa cum este si numele sau.
Sper ca te-am ajutat :3

| GossipGirL93 a răspuns:

Cel cu burete face sinii mai mari iar cei cu push up face tot odata mai mari si mai sexy face sinii mai apetisanti))

| GheNsS a răspuns:

Diferenta este mare, si scopu lor este foarte diferit.
Hai ca explic eu mai pe indelete, cel cu burete de obicei poate ma in sel eu acum nu-i regula in poarta femeile mai inaintate in varsta pentru a ridica sani.
Cel cu push up este purtat de fetele care vor sa aiba sani mai mari de obicei in creste volumul sanilor, este doar o aparenta a ochiului nu te gandi ca iti cresc laughing. Cam asta e incearcale pe amundoua si vezi cum e.

| Enache_Cosmina_1988 a răspuns:

Cel cu burete este mai moale si cel cu push up este mai dur! :3