| Miruna19miru a întrebat:

Ce părere aveti despre sutiene in special cele cu push up? Mie mi se pare ca scopul lor este sa susțină sanii mari. Spre exemplu sanul meu e invizibil fara sutien, Iar când port sutien fie el si fara push up mi se pare ca pacalesc. Pe pentru ca este diferenta prea mare si nu vreau sa pară că am sanii mari cand de fapt nu am cam deloc.
Eu am ales bustierele pentru ca nu au burete si sunt foarte discrete.

2 răspunsuri:
| devilshelp a răspuns:

Daca porti sutient cu 2 marimi mai mari iti zic eu ca mai mult arata penibil decat bine. Scopul sutienelor cu push up e sa iti faca sanii sa para mai mari, deoarece crede-ma ca daca ai cupa D spre exemplu nu iti mai trebuie niciun burete. Poti incerca sa iti accentuezi alta parte a corpului, daca bustul nu il ai mare. De exemplu daca ai talia subtire poarta blugi cu talie inalta, rochite care vin mai stramte in zona aia etc.

| Treaem24 a răspuns:

Arătâne poze cu si fara sa stim diferenta