| bruneta_9895 a întrebat:

Care e idul lui diana dumitrescu?

Răspuns Câştigător
| AndutzaAndu a răspuns:

Scuza-ma ca iti spun, dar acum a trecut febra "hannah montana" si acum incepem cu diana dumitrascu? doamne...

93 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Am glumit rolling on the floor

| ViVi a răspuns:

Diana_dumitrescu

happy @vivi

| AndutzaAndu a răspuns:

Dumitrescu scuzeblushing

| Klara a răspuns:

Pai...am avut eu o colega in 5-8 pe care o chema Diana Dumitrescu... avea un id. ceva de genul: dydy_erreway dar nu sunt sigura rolling on the floor)))))))

| M4RK a răspuns:

Nu il vrei pe a lui hannah montana? laughing de unde sa stiu eu care este cred ca nu stie nimeni

| l1feincolor a răspuns:

Doamne,.tu n-ai minte!? De ce ioi fi dat lu' aia funda, tu cati ani ai ma sa pui o astfel de intrebare?/ FRatee sincer ma enerveaza oamenii astia thumbs down

| tweety_8071 a răspuns:

Cum sa noo @pinguinul_bazat...il am eu.
hanna_montana_prostana_bostanalaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieu am cele trei iduri lui diana dumitrescu daca vret sa vil dau scrieti idul meu pe lista voastra..............r.remus12

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai idiul dianei dumitrescu este dianadumitrescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am auzit cred ca edya_dumitrescu ca m-am interesat si eu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol ca nu exista pe net id-uri... aia ar fi chiar asat de prosti... ca tine... doamne ce intrebare absolut banaala fetita... lol ca e diana. dumitrescu ipocrit-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cadiana dumitru esti o celebritate cul si tare frumoasa si inteligenta
cu ata georgiana nu-i petrica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diana_dumitrescu198375 asta e si nu te mint pentru ca eu am vorbit cu ea la tel si iti dau si nr ei daca vrei si are fix vocea ca in film

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu stiu dar o sa aflu eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne hannah montana.laughinglaughinglaughing)laughingm-ati inebunit toti cu ea toata lumea isi cumpara prosti cu ea am o colega ce ia prostit pe uni cu un aidiu de hannah montana si cine iti da id lu o vedeta sa-i ceri webu.si daca zice ca nu are sau alta scuza inseamna ca nu-i vedeta ii o persona.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diana_pop_star ista cred ca ie idul lui diana dumitrescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai sa ma gandesc nu stiu papawavewavewavewavewave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi dai si mie id

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia care a zis ca fata care intreaba e ipocrita ea e findca nu e diana. dumitrescu ea viseaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce fraiera esti crezi ca til da tie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt vara raluca lui diana si am aydyul pai cam asa ceva:dyana_ducu_98

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diana_dumitrescu320

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoasa
da-mi aidiul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci ma scumpo tu ai vrea sa te intilnesti cu mine oricind la ce ora vrei tu ma scumpo te pupa cristian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit ca este Dydylyka_Dimytrescu...incercati si voi sa vedeti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vr si eu id-uldianei plz zicemil si mieX*X*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am id lui miley dar vreau sal am si pe alui diana dumitrescu puya si adela popescuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu