| Jiju a întrebat:

Care e mai bine: sa stai in inchisoare sau sa te prefaci nebun si sa ajungi la spitalul de nebuni?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În pușcărie pe veci împreună cu Gd

6 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Nu înțeleg. Urmează să-ți iei concediu și nu reușești să te hotărăști?

| EneCristian a răspuns:

Spital iti pun aia dunga rosie pe buletin si nu ai treaba in 3 luni esti dat afara faci ce vrei daca faci vreo prostie iesi imediat nu iti face tu griji ca nu prea se ingrijesc aia de tine n-ai treaba.

| SandraEve a răspuns:

S ar putea sa fii tratat mai nasol in spital. Sa fii legat, medicamentatii, nu cred ca e ok sa stai acolo daca nu ai probleme psihice

| Camuflaj2017qp a răspuns:

In puscarie, da' sa fi ca Andy Dufresene sau Michael Scofield si sa evadezilaughing)

| Elliiieo3 a răspuns:

Alege spitalul de nebuni

| Raileanu_Daniela_2000 a răspuns:

Yeeeey kpoper. puscaria e mai buna