| NoX_9315 a întrebat:

Este adevarat ca in Botosani a evadat un nebun din spitalul de nebuni? straight face ( si unele surse zic ca e si pedofil)

6 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Da si nebunu' ala este tatalaughingeste absurd bineinteles ca nuwinking

| WiPi a răspuns:

Dain in masa pe nebuni... eos de la scoala 13 si nu am vazut nicio fata ca lipseste...[cel putin de la mine din clasa] big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai de unde esa stii straight face, cica spatamana trecuta intr-o seara a fost omorata o fata pe langa electro, si alte femei au fost apostatewinking, niciodata nu poti sa stii

| KickUS a răspuns:

Este adevarat ieri pe 11-01-2011 in botosani la scola numarul 13 a fost violata o fata de la volei care are 13 ani.Azi pe 12-01-2011 7 masini de politia il cautau. Dar inca nu a fost gasit.Si ca este pedofil este adevart.

| KickUS a răspuns:

Da este adevarat.pe data de 11. 01. 2011 a fost violata o fata de la scola nr 13 din echipa de volei pro volei botosani.pe data de 12. 01. 2011 politia a inceput cautarea nebunului evadat.si este adevarat este pedofil.asa ca daca sunteti minori si din botosani feritiva de locuri mai putin populate si nu umblati singur noaptea mai ales.