| KazooForYou a întrebat:

Care e mai bun?
Samsung s5230 sau Lg k500?

3 răspunsuri:
| LikeNobodyElse a răspuns:

In niciun caz LG. cele mai proaste telefoane.,.iti zic din cont propriu

| Savy a răspuns:

Poti sa-ti faci o idee comparand specificatiile: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2536&idPhone2=2739
Personal, dupa ce le-am testat pe amandoua am observat o performanta mai ridicata la Samsung S5230 Star (Star Wi-Fi inca n-a ajuns pe mainile mele)

| Abecedare a răspuns:

Samsung s5230 este mai bun cu mult.Si ca performanta si ca dizain! Eu am Samsung s5230 si m-a impresionat din start iar varul meu are k500 si nu prea m-a impresionat.Parerea mea e ca s5230 e mai bun!