| AvalohAlyn a întrebat:

Care e mâncarea voastră preferata și dulcele vostru preferat?

2 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Nu am o mincare preferata dar spun altceva cu cit o masa este mai frumos intinsa cu cit oamenii care stau la o masa cu mine sunt mai agreabili cu ati orice mincare este mai buna.Sa nu mai vorbesc de ocaziile speciale cu care poate fi servita o anumita masa.La dulciuri imi plac prajiturile care contin crema de nuci si caramel dar tot asa de bine poate fi un desert mai creativ sa zicem o prajitura cu pere caramelizate si crema de vanilie cu mascarpone.Dar in afara de astea imi plac extrem de multe feluri de dulciuri.Mai putin cele cu foarte multa ciocolata.Ciocolata cit mai putin sau daca da atunci numai ciocolata alba.

| Cameliapantiru a răspuns:

Mâncare preferată: lasagna
Dulce preferat: clătite sau tort de ciocolată