| anonim_4396 a întrebat:

Care este mâncarea voastră preferată? Dar sucul vostru preferat?

Răspuns Câştigător
| StrongHeart a răspuns:

Falafel, dar sa fie bine gatit, cu o salata de varza rosie si cartofi la cuptor cu condimente. De baut, un Timbark de caise rece sau nebunie din aia cu aloe vera.

| anonim_4396 explică (pentru StrongHeart):

Mersi, chiar o sa îmi iau mâine falafel și varza roșie foarte buna ideea, ai gusturi bunelaughing

| StrongHeart a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta ca optiune mai sanatoasa, as mai zice tot pe locul 1 aripioare de pui cu cartofi prajiti, dar evident, asta e o optiune mai nesanatoasa.
ia-ti falafel ca e sanatos si gustos.
Pofta buna laughing

23 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu exista "preferata". Exista doar placerea de a manca/bea produse bune.
Daca ma intoxic o zi cu pizza si cola, a doua zi sunt fascinat de limonade si branzeturi. Apoi de shaorma si Ursus.
Si asa mai departe.
Daca nu le schimb la timp, nu imi mai plac.

| anonim_4396 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

True fact

| Mosotti a răspuns:

Cartofi prajiti cu copane, sucul este Fanta fara zahar de grapefruit, lamaie sau portocale.

| Brizbriz a răspuns:

Coca cola

| user0010 a răspuns (pentru Brizbriz):

Cu aia se spală WC-uri. Baftă la curățat "mațele"

| Brizbriz a răspuns (pentru user0010):

Deh mama, intrebarea nu era despre sanatate ci despre preferinte

Răspuns utilizator avertizat
| LordCristobal a răspuns:

Mâncare preferata:pizza
Suc preferat:Hrăni din vișine.

| LordCristobal a răspuns:

Abia acum am văzut
Mi-a luat tastatura telefonului cuvântul greșit.
Suc preferat:Granini din vișine.

| anonim_4396 explică (pentru LordCristobal):

Da e foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Piure de cartofi cu carne.
Prefer nectarul în locul sucului.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai gusturi bune

| cehos69 a răspuns:

Salata verde cu rosie, castravete murat, masline, humus, tofu si lipie tortilla
tot ce e fara zahar, in general fanta

| Mela1000 a răspuns:

Piure de cartofi cu snitele. Sucul e Fanta cu struguri.

| anonim_4396 explică (pentru Mela1000):

Și a mea e tot asta ce coincidentahee hee și salata de roșii pe lângă
Și sucul e bun ai gusturi bune. happy
Îmi place nicku' tau mela te as strânge în brațe ca pe Pamelahee hee

| Mela1000 a răspuns (pentru anonim_4396):

happy

| anonim_4396 explică (pentru Mela1000):

Melutza drăgutza timidutzahee hee

| Mela1000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt timidă! sad
Si nu o sa mai fiu nici draguta dacă mai zici chestii din astea despre mine!

| anonim_4396 explică (pentru Mela1000):

Îmi ești draga, te tachinam doar happy am un feeling că ești o fata tare faina, rar mă înșeală instinctul masculin și intuiția.
Te pup dulce și să ai o zi minunata așa că tine -:*

| PIayWithFire a răspuns:

Spaghete cu avocado, rosii cherry si masline. Suc de portocale rosii neindulcit.