| raisssa a întrebat:

Care e moto-ul vostru?

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

"Feel the fear and do it anyway"

7 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Live your life just do it happy

| arysa a răspuns:

Sa cazi de 7 ori si sa te ridici de 8 ori;
Mai bine sa regreti ceva ce ai facut decat ceva ce n-ai facut.

| Alisa a răspuns:

Singurul lucru obligatoriu în viaţa asta e să mori, în rest nimic nu-i "musai".

| bblock69 a răspuns:

"Lasa pe maine ce poti face azi!"winking

| Daiana_1737 a răspuns:

De ce sa fac azi ce pot lasa pe mainelaughingrolling on the floor
Glumeam
al meu e :" destinul conduce jumatate din viata unui om... iar caracterul cealalta jumatatewinking"

| Alice_6278 a răspuns:

Motto_"Festina lente!"
In traducere_(Grabestete incet)

| andreea69dea a răspuns:

Am 2:este mai bine sa fi urat pentru ceea ce esti, decat sa fi iubit pentru ceea ce nu esti! sitongueoti sa fi dezamagit daca gresesti, dar esti condamnat daca nu incerci, deci este mai bine sa privesti in fata si sa pregatesti decat sa privesti in urma si sa regreti.