| SERIALS a întrebat:

Care e reteta fericirii? Mi-o da cineva? Vreau sa fiu fericit. Ce puncte trebuie sa urmez?

25 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Daca o gasesti, sa mi-o dai si mie te rogsad

| untu a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Cauta pe GOOGLE:,, Reteta fericirii'' si obtii mai multe rezultate! Sa citesti acolo la fiecare rezultat!

| T0T a răspuns:

Pentru fiecare fericirea poate însemna altceva. Dacă ne întrebi pe noi e grav.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Abia acum,,inca o veste care ma umple de nervi,si-a prelungit lepra contractul,nu ai cum asa ceva,ce j,i,g, o, d, i, e

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Nu scăpați de el până moare rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Degeaba au fost ieri fanii la inaltime, degeaba au fost laudati pe toate paginile,, pur si simplu asta e satana!

| untu a răspuns:

Http://adevarul.ro/......index.html
-https://relaxare.wordpress.com/......c-suceava/
-"Dacă faci curăţenie în gânduri şi daca reuşeşti să creezi doar gânduri care să te ajute să creşti şi să te iubeşti pe tine, o să ai o viaţă foarte frumoasă şi foarte fericită."
-" Mult prea multe persoane trăiesc o viaţă care nu le aparţine pentru a o putea trăi. Îşi trăiesc vieţile în funcţie de ceea ce cred alţii că este bine pentru ei, trăiesc viaţa în funcţie de ceea ce spun părinţii că este mai bun pentru ei, în funcţie de ce zic prietenii, duşmanii şi profesorii lor că este bine pentru ei. Aceste persoane îşi ignoră vocea interioară, chemarea interioară. Sunt atât de ocupaţi făcându-le pe plac celorlalţi, încât pierd controlul asupra propriilor vieţi. Uită ceea ce îi face fericiţi, ce îşi doresc, ce au nevoie şi eventual uită cine sunt cu adevărat.
Ai o singură viaţă, trebuie să o trăieşti, să o deţii şi în special să nu laşi părerile altora să te împiedice în drumul tău."
-Scoala de Fen Shui (Scoala Fericirii).

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu exista.
Nu, nu dau nimic, sunt zgarcita.
E bine sa vrei, dar daca nu faci nimic pentru a obtine ceea ce iti doresti nu te ajuta cu nimic.
Awww... Nu exista puncte, doar negre si acelea sunt a lui Flori.
http://imgur.com/SOsi3X8

| NotMyFault a răspuns (pentru justanotheruser99):

laughing Ce e cu atat de multa rautate? Ce s-a intamplat cu tine ma chérie?

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Si tu, Brutus?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru NotMyFault):

Nu stiu... Oboseala, stres, nervi vărsați pe nimicuri... E amuzant cum se aduna toate.
In fine, asta-i viața!
Dar tu cu ce ocazie pe aici?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Mai devreme sau mai târziu s-ar fi întâmplat asta oricum, cu toții știm. Deci, da, dragul meu Cezar.

| NotMyFault a răspuns (pentru justanotheruser99):

Ia o pauză, te consumi pe nimicuri. Eh. Sunt doar in trecere, ma plictiseam si am spus, de ce nu?

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Iti dau un sfat protector,, lasa trolling-ul, nu-ti sta bine.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing protector? Ma simt flatată.
Dar stai liniștit, e doar o fază. Sunt irascibila in ultima perioadă si ma leg de toate prostiile. Dar cum spuneam va trece, insa apreciez grija.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Fetele,,cine sa le inteleaga?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing nu e vorba de "a fi fata". Sunt pur si simplu extrem de stresata. (Probleme existentiale)

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Ca orice om, ai problemele tale,, cu totii le avem.

| PersonajFictiv a răspuns:

Prieteni adevarati, o familie fericita, o cariera in care faci ce iti place, o constiinta impacata.
Dar poate gresesc.

| AlexCristi97 a răspuns:

Citeste Puterea prezentului de Eckhart Tolle. Toti cei care au citit-o dintre prietenii mei mi-au spus ca a fost o mare revelatie cartea. Eu nu am citit-o inca pe toata ca am tot amanat, am citit vreo jumatate din ea si intr-adevar e faina, m-a facut sa inteleg anumite chestii.

| Kingsley a răspuns:

Nu exista. Fiecare vede fericirea in felul lui.

| Emima27 a răspuns:

Trebuie sa descoperi singur reteta fericirii pentru tine. Trebuie sa inveti sa te iubesti asa cum esti si sa faci ceea ce iti place. Vei fi fericit doar daca esti multumit cu tot ceea ce ai. Pace

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru Emima27):

Cati rapperi pe aici... Ii recunosti ca tot dau cu pace... "Tot ce n-a facut nimeni, eu voi face, declar război, nu mai dau cu pace".

| Emima27 a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Lol. Asa m-am obisnuit eu sa spun happy