| anonim_4396 a întrebat:

Care e semnificația acestui mesaj?

https://ibb.co/VjGnkdQ

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Să nu accepți niciodată să devi persoana din stânga.

Referire la fptul că a curățat zăpada doar pe partea lui. Ceea ce denotă un caracter nu tocmai ok.
(pare a fi umor de-ăla englezesc cam fără sare, fără piper)
părerea mea.

5 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

"Dupa ce dai zapada, niciodata nu lasa lopata afara, e posibil sa ti-o fure naiba careva.".hee hee

| LordCristobal a răspuns:

Gen sa nu devii o persoana dezordonata, dezinteresata si sa nu iti pierzi caracterul si principiile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu te părăsești pe tine pentru persoana care ai vrea sa devi. Eu cam asa înțeleg și mi se pare un mesaj puternic sincera sa fiu pentru ca de multe ori omul uita cine este de fapt când da de bine

| Fantaspirit a răspuns:

Să lași preoții in pace că te determina sa te sinucizi happy Acolo e iadul iubitoarelor de preoțihee hee

| PuicutaGagica223232 a răspuns:

Psihologic vorbind mesajul aici de fata poate fi privit din doua perspective complet diferite in aparenta lor, dar complementare si aflate intr-o corelatie de 1.00 alpha,ceea ce inseamna ca mesajul are consistenta interna,adica mai pe intelesul tutror, mesajul este unul valid. Va recomand cu draga inima sa tirmiteti un mesaj identic la toata lumea din lista d. voastra, numai bine si sanatate la nepoti si lui MIhai, baiatul cel mare, va mega pupicescc