| greg a întrebat:

Care e starea ta din momentul asta? Sper ca ceva happy

Răspuns Câştigător
| cici_6785 a răspuns:

Acum? HAPPY. Peste 3 zile vin in tara pentru. 2 luni. Am un an jumate de cand nu vin. Si simt ca va fi cea mai frumoasa vacanta, imi voi vedea fratele dupa 4 ani, mama surioara si prietenii.

15 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Acum sunt fericita si mi-as dori mult sa merg la plaja dar astept sa vad cum o sa fie vremea.happySper sa fie soarewinking

| hândel a răspuns:

Tocmai am vizionat filmul: Marley & me cu printesa mea si ne-a-ntristat finalul filmului. Niciunul dintre noi n-a fost lasat de parinti sa aiba caini sad Ne gandim sa luam unul si poate avem noroc de'o viata ca a celor din pelicula tongue

lolita
| lolita a răspuns:

Da foarte happy, ma uit la sfaturi pentru mamici, nastere, copii, etc laughing

| Leea1234 a răspuns:

18 iunie ora 15:21 - obosita si cu o dorinta nebuna de a dormi macar vreo 2 ore, dar din pacate la ora 16:00 trebuie sa ma duc la servici, asa ca sunt muy jodida!(cine stie spaniola, a inteles)

| dulshe a răspuns:

Ingrijoratasad

| Brigitta a răspuns:

Peste cateva ore am examensad

| greg explică:

Eu acum m-am trezit si sunt putin amortit.

| FearNoEvil a răspuns:

Anything but happy sad.

| kh1ss a răspuns:

Deocamdata sunt adormita... iti spun mai tarziu cum sunt tongue

| knnight a răspuns:

Poy acum iesi din cs, j jucai 3 ore, deci st putin obosithee hee

| NimeniCuActe a răspuns:

In prelungirile insomniei si cu ditamai foamea in stomac. happy

Răspuns utilizator avertizat
| getty a răspuns:

Momentatn tocmai am luat o pauza de la invatat si tare imi e lene sa ma intorc la ocupatia measad

| endofstory a răspuns:

S. tare as mai bea o bere

| paul_9023 a răspuns:

...usor pierdut... dar fac progrese spre revenire laughing