| claudiabambi a întrebat:

Care este adresa de mail a lui justin bieber?

8 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

astea : cap_de_mop16@yahoo.com sau gheyu_secolului26@yahoo.com pe aman2 intra deodat, deci nu'ti fa problema. o sa apuci sa vb cu elwinking bafta!

| yaVanilla a răspuns:

Justin_bieber94@hotmail.com

| Evelyna a răspuns:

Justin nu are adresa de mail are tweeter si facebook scrie la google si gasestiwinking

| ღdiaღ a răspuns:

J.bieber@ymail.com cuplacere!

| DeniiixD a răspuns:

De fapt se scrie twitter frustrated
are twitter
are cont pe youtube
si are si facebook
din cate am vazut eu la TV
uitate si tu pe procinema, pentru ca arata ultimele stiri cu actorii de dincolo tongue. Funda?
si sa nu le crezi pe ele, pentru ca nu au de unde sa aiba id luui justin. Asta e evident

Cu`i ii pasa =]]

| dienutza2020 a răspuns:

Justinlovejustin@hotmail.com.am vorbit cu el.il am de la verisoara matusii fratelui surorii mamei lu justin biber...iti dau un sfat, te rog chiar sa nu iti faci mari sperante sa il prinzi pe meil ca tocmai este in hawai se ***ba cu selena pe malul oceanului rolling on the floor si vorbesc despre fanele innebunite care cred ca are adresa de mail rolling on the floor

| andreealovely a răspuns:

Nimeni nu are adresa lui justin dar il poti intreba pe facebook sau twitter sau hi5