| RockForever99 a întrebat:

Voi chiar credeti ca Justin Bieber s-a sarutat cu o fata?(Fara insulte la adresa lui Justin). Merci...

Răspuns Câştigător
| fanJBfan a răspuns:

Dar de ce sa nu se fi sarutat?! E tanar si are deja 17 ani.
Nu il insultbig grin. Sunt fana.

23 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

S-a sarutat cu mai multe fete... cu shay, caitlin, selena, jasmine si multewinking

| yumeee a răspuns:

Dacă fata era beată/fumată şi nu era fată ci un cimpanzeu, cred, dar altfel, nu prea.

Răspuns utilizator avertizat
| RockForever99 explică:

Fana, nu fata.

| Luiza_3305 a răspuns:

Bineinteles ca s-a sarutat. Nu are o varsta prea frageda pentru asa ceva si pana la urma, e vedeta...Acusi o sa auzi ca a fumat, deci sarutatul nu e un domeniu tabu pentru el, parerea mea

:*

| RiRihXd a răspuns:

Justin Bieber e... n-am cuvinte. Dar ce conteaza? E adolescent, normal. Ce e asa grav? Nu va inteleg fratilor, ce atat J. B. aici, acolo, la dreapta, la stanga, sus, jos... dar mai lasati-l sa traiasca pe baiatlaughing, ca va agitati atat? Chiar daca nu-l suport, nu conteaza, dar cred ca, DA, s-a sarutat, si nu o data, ci de mult mai multe ori.Acum lasati-l sa taraiasca.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Poi nu ti se pare logic ca la 17 ani sa se fi sarutat cu o fata, normal ca da...

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Frate alta obsedata de losser`ul ala
bai lasati`l in pace pe saracu` copil

poate s`o sarutat, poate nu
oricum nu s`a saruta cu tine in veci amin :]]]

| Akira a răspuns:

De ce?raised eyebrows
Vrei sa fii tu prima care il saruta?laughing
Esti patetica!
Normal ca s-a sarutat cu cineva pana acumhappy

| Dragotta a răspuns:

Nul insult pe Justin Bieber dal dracu de gay.NORMAL CA NU E GAY!

| YuukiNightmare a răspuns:

Nuuu!( și nici că mi-ar păsa )

| barsorin a răspuns:

Il urasc pr Justin al tau.Mai bine s-ar lasa de muzica, parerea mea. big grin xD

| 3my098 a răspuns:

Pai...Da.Normal

| ingerash_8177 a răspuns:

Logic! raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pentru ca este foarte romantic cu prietenele lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce pl. mea aveti toti ma cu biberonu asta gay-ul asta so fio sarutat cu fundul unui kaine e mai potrivit pentru el si pe tine nici in veci vecilor nu te-ar sarutat deci esti varza si thu si biberonul ma faceti sa rad laughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sa sarutata cu selena gomez in caraibe dai sa vezi si u pe google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| ιυвιтα a răspuns:

Da, normal ca s-a sarutat!
http://www.bestmusic.ro/......93270.html

| mefree2fly a răspuns:

Doamne.Normal ca s-a sarutat cu o fata, doar are 17 ani imediat.Si parca am vazut niste poze cand se saruta cu Selena Gomez, cred ca sunt impreunahee hee

| darkmy a răspuns:

Cu o fata? laughing gay-ul ala sa pupat cu tot felul de chesti rolling on the floor

| Marina_4164 a răspuns:

Pai fana lui poate fi si fata...Nu prea stiu la ce te referi adicastraight face...

| micutalumaryan a răspuns:

So fi sarutat cu pudelu meu laughing