| OoOsofiaOoO a întrebat:

Care este animalul tau preferat? Dar mancarea preferata? Dar culoarea?

Răspuns Câştigător
| deea89 a răspuns:

Animalul preferat este cainele
mancarea preferata...sunt multe care imi plac nu am una anume,de exemplu:musacaua, cartofii prajiti, pireul, salata orientala si mai sunt destule :d
culoarea preferata este roz love struck

8 răspunsuri:
| OoOsofiaOoO explică:

Nimanui nu-i plac pisicile?

| Miyukii a răspuns:

Animal preferat :pisica(in general felina)
Mancarea preferata:... orice e dulce
culoarea:portocaliu, rosu, galben.

| ŞoSeŢeL a răspuns:

Am mai multe animale preferate : broasca atestoasa, caainele si papagali. Mancarea preferata : cartofi prajiti si culoarea preferata e galben:X

| BlueEyes a răspuns:

Animal preferat : Leul
Mancarea preferata: paella
Culoarea preferata: Roz (si alb)

| BlueEyes a răspuns:

@ OoOsofiaOoO Eu le ador :X. Sunt slabiciunea mea.Am avut un pisic,toata ziua ma jucam cu el,era tare "nebun", aveam numai zgarieturi pe mainihee hee.Din pacate, acum nu il mai am...Dar am raspuns leul pentru ca mi'as dori sa pot avea unulbatting eyelashes

| CautNume a răspuns:

Animal-Papagali
Mancare-Pizza
Culoare-negru si mov

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Animalul meu preferat este cainele.
Mancarea mea preferata este pizza.
Culoarea mea preferata este movul.
Pa, pa.

| Carlie a răspuns:

Animal preferat:cainele
Mancarea preferata:Kebab
Culoare preferata:albastru si mov
Dar ale tale?