| AntoniaOrman a întrebat:

Care este anotimpul vostru preferat? Eu,cu toata sinceritatea, prefer iarna. Urasc vara si urasc caldurawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarna si la mine. vara e anotimul distractiei, nebunelei si nu e genul meu. prefer linistea si frigul, ce sa mai zic de zapada.

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Primăvara-vara.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Hiii, luna mai cand e plin de maci. Daaaa.
http://www.fanmusic.com/farusr/305254/7608494flanders_fields_ypres.jpg

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha. love struck

| AvalohAlyn a răspuns:

Prefer primavara si toamna.

| RAY a răspuns:

Sincer le prefer pe toate dar nu cum e in ziua de azi, temperaturii mari /mici, clima o ea razna din cauza noastra, la cat de cald e prefer toamna, as vrea mereu sa fie intre 10 -30 de grade tot anul ce minunat ar fi

| T0T a răspuns:

Toamna.

| RainmakerX a răspuns:

Prefer primavara si iarna.
Preferat? Primavara.

Toamna e ploioasa, noroi ...scoala...
Vara chiar daca este vacanta nu imi place atat de mult datorita caldurii insuportabile. Prefer sa stau imbracat cu o cana de ciocolata calda in mana decat sa transpir si sa nu am ce sa dau jos de pe mine. Nu sunt fanul soarelui... urasc bronzul si arsurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer toamna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toamna si Iarna -- URASC CALDURA straight face

| Vlach a răspuns:

Toamna si iarna imi plac,toamna e nostalgica,melancolica si trista,dar si foarte linistita,nu sunt vreun emo sau ceva de genul,dar imi place mult toamna,si iarna,cu zapada, sarbatorile, ziua mea, e chiar frumos, inclusiv prima ninsoare

| nlko a răspuns:

Primavara pentru ca nu e nici prea cald nici prea frig.
Toamna e ploioasa...

| MariaMagdalena1046 a răspuns:

Mie imi plac anotimpurile reci, imi place vara doar pentru ca este vacantawinking