| B0dDy a întrebat:

Care este cea mai buna echipa de fotbal din Europa?
Dar din Romania?

8 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Atletico madrid a luat cupa uefa, supercupa, ia batut pe interul lui chivu si din Romania, din ce se asteapta ar trebui sa fie steaua, dar cu parere de rau, cred ca rapidul m i se pare cea mai buna acum

| Ionutzz97 a răspuns:

Din Europa Real Madrid, iar din Romania Steaua Bucurestitongue

| JuLien a răspuns:

Europa-fc barcelona
Romania=steaua bucuresti:angrydar dupa ce am vazut aseara meciul nu mai sunt asa sigursad)

| Adyr0 a răspuns:

Din Romania - AS Spic de Grau
Din Europa - Arsenal

| Loryoficial a răspuns:

Din europa Real Madrid, si din Romania Gaz Metan Mediasbig grin

| Savannah a răspuns:

Europa- chelsea rom. hm km greu. dar o sa spun steaua chiar daca doare. imi dau seama ca majoritatea ati dat rasp in functie de echipa preferata...

| iuliana1221 a răspuns:

Din europa barselona si din Romania staua(desi au un conducator chiar tampit!)...scz sunt mare fana fotbabig grin

| crissu_6749 a răspuns:

Stiu ca din Romania este Dinamo!