| GiovannyGrandiossu a întrebat:

Care este cea mai caterinca replica pe care ati primit-o sau cea mai acida sau un raspuns neasteptat la o intrebare banala? De exemplu eu te intreb "Ce faci?" gagica raspunde "-Bine" eu: "-Te-am intrebat ce faci nu cum arati"

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

- Buna
- Te-ai tuns?
- Normal ca nu. M-a prins uraganul si mi-a smuls parul din cap si acum mai am doar de-o vijelie.

| Brotacelu a răspuns:

laughing))
La mine la tara a fost spart baru[de catre hoti]... ajung acasa si ca tot omu informez pe ai mei :
- Bah au spart baru, e politie acolo, cica au furat 2 tel si bani din aparatele[cirese, capace si poker]...
la care mamaia
- Cine?

laughing) pai daca stiam ma angajau astia la FBI laughing))

| Nic a răspuns:

Tu faci bine, eu?

| doar.eu a răspuns:

Uite aici cateva replici amuzantehee hee :
Esti asa de frumoasa si ascultatoare... pacat ca nu iubesc animalele.
Nu spune prostii mereu, ci doar cand deschide gura.
Cand vorbesti cu mine sa taci din gura!
Intodeauna mi-am dorit sa am pe cineva la care sa tin, sa il iubesc, sa imi fie prieten... Dupa ce te-am intalnit pe tine m-am razgandit.
Cand eram impreuna ai spus ca ti-ai da viata pentru mine, acum ca ne-am despartit cred ca e cazul sa te tii de promisiune.
Suntem prieteni de mult timp... ce ai zice sa renuntam?
Sunt asa de trist fara tine... parca ai fii aici.
Felicitari pentru bebelus... inca nu ai aflat cine e tatal?
Nu imi multumi ca te-am insultat, a fost o placere.
Nu ma supar ca vorbesti asa de mult, atata timp cat tu nu te superi ca eu nu te ascult.
Daca ai fi de 2 ori mai destept ca acum, ai fi un mare idiot.
Sunt impresionat, nu am intalnit niciodata o minte asa de mica, intr-un cap asa de mare.
Scuza-ma, ma confuzi cu cineva caruia ii pasa de ce spui tu.
Invata din greseala parintilor tai, foloseste prezervativul.
Orice asemanare dintre tine si o fiinta umana este pura intamplare.

-alte replici:

As merge pana la capatul lumii pentru tine.
R: Da promiti sa si ramai acolo?

Vrei sa ne intalnim?
R: Imi pare rau, ma intalnesc doar cu oameni!

Mergem la mine sau la tine?
R: La amandoi, eu merg la mine, tu mergi la tine.

Vreau sa te sun! Care e numarul tau de tel?
R: E in cartea de telefon.
Da, dar nu stiu cum te cheama...
R: Si numele tot in cartea de telefoane este.

Domnisoara, vrei sa ne intalnim?
R: Da, daca poate sa vina si prietenul tau la intalnire.

| GiovannyGrandiossu explică:

Ma refeream la faze de genu: in metrou de exemplu "-Domnisoara va dati jos?" "- Da, imediat..." "-Cu ce parfum?" happy

| nenitzu86 a răspuns:

Ce faci?

Matreatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pot spune una pe care am dat-o.Imi tot spunea cineva ceva si-mi povestea si eu taceam ca nu era nimic interesant si ala imi lua tacerea drept interes si-i dadea inainte, eu fierbind si rugindu-ma ca poate tace pina n-am mai rezistat si am tipat;-Taaacii naibiii odata. A cazut cu tot cu scaun.