| Samantha234 a întrebat:

Si revin din nou cu o intrebare... Imi pare rau ca intreb atat de des...
Cum as putea sa ii spun baiatului de care imi place ca il plac?
Va rog fara caterinca sau asa ceva.
Cel mai bun raspuns primeste fundita.
Raspunde-ti repede va roooog!

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Pune-l sa te invite la o plimbare. Intr-un loc mai romantic, si intr-un moment in care sunteti singuri ii spui direct. Sau daca nu iti place asa, te lipesti usor de el, eventual iti pui capul pe umarul lui, si vezi cum reactioneaza.
Nu ii scrie online, nu e o idee buna.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand el te va curta si te va invita la un suc, poti accepta. Acceptul tau este semnul ca il placi. Pana atunci este vremea sa taci: nu fetele curteaza baietii.

| grab a răspuns:

Spune-i ca iti place cum se comporta si ca e foarte dragut si ca ti-ai dori asa un prieten ca sa ii oferi ce ai tu mai bun.

| loveM a răspuns:

Vorbeste cu el despre asta si vezi ce zice.

| UngureanuSergiu a răspuns:

Spune-i in fata ca il placi..sa fiti doar voi doi, fara sms-uri, facebook, mess etc! Poti sa ii spui asa,, sti ..chiar daca poate ma vei lua in gluma, eu te plac de ceva timp..si mi-a fost frica sa iti spun asta, am reusit sa imi iau inima in dinti si sa iti spun ca te plac'' BAFTA! Sper sa reusesti! Apropo esti la liceu cu el, sau?