| Rose_2860 a întrebat:

Care este cea mai frumoasa vedeta feminina din Romania dupa parerea ta? Dar masculina?batting eyelashes

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mie imi place mult Nicoleta Luciu dintre femei. La barbati mi-e greu sa aleg, fiindca imi plac barbatii interesanti, nu frumosi. De exemplu, Bebe Cotimanis e un barbat foarte interesant.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Eu cred ca Jojo este cea mai frumoasa vedeta din Romania, parerea mea.

| daniDeeDee a răspuns:

Simona Patruleasa
big grin

| princess a răspuns:

Andreea banica ...masculin nu stiu

| Rose_2860 explică:

Raspuns si euhee hee Marina Dina, Andreea Patrascu, Razvan Fodor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catalin Botezatu si Giulia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corina. danila