| SnowKat a întrebat:

Care este cea mai hilara amintire a ta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Nu am una.

| SnowKat explică (pentru justanotheruser99):

Ce viata trista laughing)

| justanotheruser99 a răspuns (pentru SnowKat):

Asa-i? Abia ce am ieșit din depresie, iar tu imi amintesti motivul pentru care am intrat.
Mulțumesc. Mi-ai dat un sens vieții.

| SnowKat explică (pentru justanotheruser99):

Nu am spus in nume de rau, scuze daca te-am suparat am vrut doar sa glumesc un pic, si iti spun eu ca poate ai avut acum niste probleme dar dupa nori vine soare asa ca stai linistit ca o sa se rezolve toate in timp, scuze inca odata :c

| justanotheruser99 a răspuns (pentru SnowKat):

Nu face nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma trezisem intr-o dimineata buimaca si m-am dus direct la masa si i-am intrebat pe ai mei : " Mai avem iarba? " - in capul meu eu ceream salata laughing

Eram la tara si statusem la soare in gradina si seara cand ne-am pus la masa bunica-miu ( are alzheimer ) a intrebat-o pe bunica-mea daca a luat-o pe femeia aia din gradina. Am ramas wtf, ce femeie?! Si mi-a zis bunica-mea ca-i vorba de mine.laughing

| NoFeelings a răspuns:

Nu vreau sa mi-o amintesc laughing

| Gerard9965 a răspuns:

Eram mic si imi amintesc ca treceau tiganii aia cu carute si covertir. Tati il cunostea pe cel ce trecea atunci si m-a luat si m.a dat aluia. Mi.a zis ca sunt rau si ma da spre adoptie