Întrebare recomandată | CannbalCorpse a întrebat:

Care este cea mai mare realizare din viaţa ta de până acum? happy

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy si buna intrebare
pai sa o luam pa rand, sunt casatorita de 24 de ani, deci este o realizare, mai ales ca e acelasi barbat, deci nu l-am schimbat, si nici nu am de gand, apoi am dat nastere celor doi ingerasi ai mei, un baiat si o fata de care sunt tare mandra, am vandut apartamentul din oras, si ne-am luat o casa mare si frumoasa la tara, am sadit pomi fructiferi, si avem in gradina cam tot ce ne putem dori, am sotul care ma iubeste asa cum sunt, mai ales ca de 12 ani sunt bolnava, si am ajutorul lui si al copiilor, acum imi doresc enorm sa imi vad copiii la casele lor si sa ma vad bunicuta cat mai curand, mai ales ca sanatatea nu imi permite sa astept prea mult, am o mama care la 71 de ani, ma ajuta, ma sfatuieste, si imi da putere sa lupt cu boala, ce as mai putea sa imi doresc? sanatate ceia ce iti doresc si tie, deci astea sunt realizarile mele si sunt tare mandra de ele, sper ca nu te-am plictisit...o zi cat mai buna, plina de sanatate si multe realizari de care sa te bucurihappy
O zi frumoasa sa aihappy

| CannbalCorpse explică (pentru caramela):

Multumesc mult pentru raspuns! Sanatate tie si familiei tale!

13 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Pai, probabil, ambitia mea de a fi fericita.

| BiuL a răspuns:

Ca am intrat la facultate la drept la ubb cluj. daca in iunie o si termin aia va fi cea mai mare realizare laughing

| CannbalCorpse explică (pentru BiuL):

Bafta laughing.

| BiuL a răspuns (pentru CannbalCorpse):

Merci, sa fie happy
cea mai mare realizare a ta care e?

| KristalPop a răspuns:

Cea mai mare realizarea a mea până în prezent sunt studiile şi încercarea de a fi o persoană cinstită, onestă, să trăiesc după cele mai înalte standarde şi principii morale.

| michelia a răspuns:

Orice parinte iti va spune" copiii mei". Ma inscriu si eu pe listahappy.

| IncorrectUsername a răspuns:

Sanatatea parintilor.

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Iti spun eu cea mai incredibila realizare a mea sunt EU.Imi vine sa ma pup cand vad ce fel de persoana am reusit sa ajung urmandu-mi inima.

| catalinnaelena a răspuns:

Nota 2 pe care am luat-o la mate laughing)

| OanaSi a răspuns:

Premiul 1 pe tara la un concurs de creatie literara, premiul 2 pe tara la cangurul de romana, premiul 2 pe tara la cangurul de mate, locul 3 la olimpiada judeteana de rom, etc