| Chasmere a întrebat:

Care este cea mai urata fapta pe care ati facut-o? Regretati ce ati facut?

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

O singura promisiune incalcata sad

| SilentRain a răspuns:

Sunt mai multe, pe unele da pe altele nu

| Ofiintă a răspuns:

Am înșelat încrederea unei persoane. Iar acest fapt al meu a avut un efect negativ asupra acelei persoane.

| Apokales a răspuns:

Aia pe care n-am facut-o este cea mai urata fapta. Oamenii regreta mai mult lucrurile pe care nu le-au facut decat pe cele pe care le-au facut.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu am facut fapte urite, dar am facut greseli pe care regret.De regretat nu regret nimic, din ele am invatat multe.

| Drimmero a răspuns:

Vorbe spuse si decizii luate la nervi care erau de obicei foarte taioase si deranjau, pe moment mi-a parut bine pentru ele, dar usor-usor incepea sa-mi para rau si trebuia sa indrept lucrurile. Am invatat ca la nervi sa nu mai iau vreodata decizii, doar cand lucrurile se linistesc.

| ShaOfHatred a răspuns:

Minciuni din necesitate

| oglindasultanului a răspuns:

Au facu-o rudele prin mine, manipulandu-ma de aproape, si regret ca m-am nascut intr-o asa familie.