| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai urata...hidoasa mel pe care ai asc?

Răspuns Câştigător
| AndutzaAndu a răspuns:

"Tu! esti soarele meu! esti viata mea! esti aerul pe care il respir!" sau aia "m-am casatorit cu-n barbat tampit" sau ma rog cele cantate de manelisti...is cam jalnice piesele, nu am nimic cu cei care asculta manele dar mie personal nu-mi plac

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Greu de spus.In general ascult melodii bune dar cand ma duc la o petrecere baga aia manele in disperare si se rup in figurilaughingJust Kiddin`. Nu am nimic cu cei care asculta manele dar mie nu imi plac

| Silvia a răspuns:

Sincer...asta .de fapt poate ca nu asa de naspa e melodia pe cat de naspa e clipu`...:-j http://www.youtube.com/watch?v=qDazI6kXz-Y.

nony
| nony a răspuns:

Toate imitatiile de melodii cantate de manelistii aia sinistrii..sunt extrem de hidoase.

| putzulica a răspuns:

Sa moara dusmani meiii.crying cum sa zici asa ceva?
laughing))rolling on the floor

| Theya1703 a răspuns:

MANELELE : sunt cele mai urate melodii pe care le-am ascultat... In special il detest pe Guta. Ca sa vedeti ce banale sunt melodiile astea ascultati : http://www.youtube.com/watch?v=zwzH57akd8Y!

| Lola_5953 a răspuns:

Manelele si populara in genral... dar cea mai tampita mel care am auzit-o e florin salam - zana zanelor [ daca iti place zcuzama...eu doar ti-am raspuns la intrebare]

| DarkBlood32 a răspuns:

Manele!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Manele urata generatie mai ales cand ii auzi cantand live eu nu vreau sa jignesc pe nimeni