| lavy_2530 a întrebat:

Ce vad baietii la mine? 6 baieti de la mine de la scoala, mi-au spus ca ma iubesc, dar eu cand ma vad in oglinda vad o fata: urata, hidoasa, grasa, etc. help! si cum sa mai agat baieti?

10 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

Ma rog kauta baietii sa faca misto de cineva.si la tzinta ai kazut tu.bafta la agatat pe cei 6 big grin

| Allexis a răspuns:

Daca aveai poza la profil, stiam ce sa iti spunem. Nu ai, deci nu stim ce vad baietii la tine. Plus, daca sase baieti umbla dupa tine, de ce vrei sa mai agati baieti? E vreun concurs de agatat la tine in scoala?

| Allexis a răspuns:

Acu, judecand dupa poza, chiar nu stiu de ce s-ar da baietii la tine. Poate pedofilii...

| ofataoarecare a răspuns:

Mdahappy
Ce modesta esti!happy

| Raull_5431 a răspuns:

Daca se uita 6 baieti dupa tine inseamna ca este ceva de capul tau!happy
Multe fete se considera astfeltongue si vad in oglinda ceea ce sunttongue!
Sunt convins ca te inseli in privinta a ceea ce vezi tu in oglinda!:d
Sper ca ti-am fost de ajutor!happy

| elyteiubeste a răspuns:

Indiferent daca te plac sau nu baietii, conteaza sa te placi pe tine.
invata sa te iubesti asa cum esti.
urata, hidoasa, grasa...sigur nu esti cum te-ai descris.
oricum, orice persoana e frumoasa in felul ei.
si, cu siguranta, cel ce te va iubi te va iubi asa cum esti.pentru el nu va mai conta nimic altceva...te va iubi cu tot cu defecte cu imperfectiuni.
nimeni nu e perfect, doar Dumnezeu.
si.ca sa te simti frumoasa...nu trebuie sa agati baieti.
prinde incredere in tine si vei vedea ca totul va fi bine.te pup

| Secretkkk a răspuns:

Da ce grasele nu se pot folosi numa pentru ****big grinbig grinbig grin...fac prikoale pe seama ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urita,hidoasa,grasa si ce nu vezi tu in oglinda, prostuta pentru ca baietii vor sex de la tine in mod sigur.

Răspuns utilizator avertizat
| lavy_2530 explică:

Help! help!