| paul1234 a întrebat:

Care este cel mai buna versiune de yahoo messenger si care ma sfatuiti sa o instalez sau cum e multi messenger e bun?

1 răspuns:
| IuLyuTzZikA a răspuns:

Yahoo Messenger 11 este cel mai nou si cel mai bunwinking

Incearca-l il am si eu chiar poti vedea ce prieteni sunt online pe facebook si prietenii tai te vor vedea online pe facebook cand de fapt nu este pe acea pagina de mozila sau explorer sau chorme ba chiar poti vorbi cu prieteni de pe facebook prin intermediul messenfger...

Este chiar foarte bun si te sfatuiesc sa il instalezi cat de curand...Nu vei regretawinking