| Mayar a întrebat:

Care este cel mai ciudat nume pe care l-ai auzit?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iunia si Vragostir.

36 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Smarand (numele unei persoane cunoscute de gen masculin)...Nu radeti si voi...Am ras eu destul laughing

| AirănMeidăn a răspuns:

Draupadi

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Emanuel. laughing

| Croampa a răspuns:

Matrakci( de la suleiman magnificul)! rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

Vezi ca mie imi place numele.
Numele care nu imi placea era Pulak Celebi.

| Lawliet14 a răspuns:

Daniemarca. Exact asa.

| LaughingKarima a răspuns:

Numele meu e cel mai iudat din punctul meu de vedere : Karima happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea, la un baiat. nu stiam ca in Italia si baietii se pot numi Andreea. foarte ciudat

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Andrea, c-un singur,, e". Andrea Boceli big grin, si cu el ti-am lasat link.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Andrea Bocelli, cu 2 l tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Merci de corectura, acum suntem chit tongue.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai o fana se pare laughing, cam dusa, dar e cevawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da' cine o baga-n seama? You can have her for all i carewinking.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mersi laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact asa ziceam si eu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi place totusi ca e ipocrita. zilele trecute am "insultato" pe Mayar si ma face drogat, dar ea se crede mai buna. oameni astia ipocriti frate laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"soro" rolling on the floor, intelegi tu

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vazut ca si Mayar se luase de tine pe nu stiu ce motiv, cel mai bine e sa nu le mai dai satisfactia de a-i baga in seama cand incearca sa porneasca asa cate o mica cearta, ca asta si vor laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"ca asta si vor" pai si eu voiam laughing era interesul meu sa pun paie pe foc
sunt curios totusi daca zice si Mayar ceva sau o lasa doar pentru ca "i-a luat apararea". To be continued

| Mayar explică (pentru anonim_4396):

Ce luzi sunteti amandoi! rolling on the floor
Lipsa de ocupatie, ai?

Ma gandesc ca va puteti gasi si alti hobby, in afara de a jigni oamenii.

Revenind la subiect, Endoryus, ce D-zeu patisi in ultima vreme de ai asemenea apucaturi? Ce ai, omule?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

" Ce ai, omule?" laughing tot eu sunt "raul"? e clar ca tie nu iti plac baietii si tii cu fetele chiar daca si ele se poarta la fel. te.-am inteles. am plecat sad

| Mayar explică (pentru anonim_4396):

Daca doar baietii sunt cei care jignesc... bine atunci, fie cum zici tu,,,, Credeam ca depinde de fiecare persoana in parte, nu e o generalizare.
Deci, revino-ti in fire!

| Mayar explică (pentru anonim_4396):

De n-ai avea avatar cu James McAvoy ti-as zice cateva,,, big grin

rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Nimic ce nu poate fi reparat c-un chip frumos la avatarhee hee tongue.

| Mayar explică (pentru anonim_4396):

Tot lud ramai!hee heebatting eyelashesbatting eyelashes

Daca tot te afli pe aici, mai zi-mi ceva filme faine cu el, gen Wanted si Trance. Adica, din secolul nostru. big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Pacat, mie-mi plac mai mult cele de epoca.
Pai...ar fi asa: X-Men First Class; X-Men Days of Future Past; Welcome to the Punch.
Restul pe care le-am mai vazut cu el sunt toate de epoca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Cele din seria X-Men merita vazute si revazute, chiar mi-au placut toate filmele din aceasta serie fara exceptii.

| Mayar explică (pentru anonim_4396):

Multam fain! o sa ma uit la ele.

| Duucu a răspuns (pentru anonim_4396):

Andrea poate, cum e și căntărețul Andrea Bocelli

| anonim_4396 a răspuns (pentru Duucu):

Daca citeai toate posturile vedeai ca se pomeneste de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rugzulea si Consomodemianscaia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa iti rasp. si eu, urasc numele comune, mai ales astea de la noi.Deci le URASC..Precum I(a)on/Ioana, Ionut/Ionela, Andrei/Andreea, Florin/Florina, Ana, Dumitra, Maria etc. Gogu, Badea, Mioara (nume mai des intalnite in zonele rurale) si alte nume specific taranesti.
Mereu cand intalnesc oameni cu astfel de nume imi spun in gand "doamne, ce SI-AU BATUT JOC de ei parintii lor cu astfel de nume...".

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Primele nume sunt romanesti si sunt foarte comune, si sunt foarte frumoase! Cred ca confunzi putin lucrurile!
Nu cred ca parintii si-au batut joc de ei.
Isi bateau joc daca ii numeu asa http://someseanul.ro/......mani-foto/

| ArthurKn a răspuns:

Pantocea laughing

| sebi04 a răspuns:

Mercedes laughing)