| Abby0127 a întrebat:

Care este cel mai enervand/idiot/penibil lucru pe care l-au facut vreodata parintii vostri?

Răspuns Câştigător
| BlackEyedGirl a răspuns:

Mama a spus ca, atunci cand a vazut-o pe vara-mea in ziua cand s-a nascut ca e cel mai frumos copil pe care l-a vazut pana atunci (eu sunt mai mare decat ea)

2 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Mda,cred ca toti am avut parte de momentele alea in care parintii ne compara cu altii din punctul de vedere al notelor si spun "Ala a putut sa ia 10, tu de ce n-ai putut?".Iar cand se intoarce roata si tu esti singurul cu 10, iti spun ca lor nu le pasa de notele altora si ca nu inveti pentru ei.straight face Scumbags.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma ca au facut o gramada!
Nu ma pot decide asupra caruia a fost cel mai penibil/idiot /enervant pentru ca cam toate au avut un nivel foarte ridicat din cele 3 categorii!
Ce sa fac daca familia mea este asemenea unei gradine zoologice?
happy