| AuRevoirSimone a întrebat:

Care e cel mai penibil lucru care vi s-a intamplat vreodata?tongue

3 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Aveam o relatie mai speciala cu o amica si i-am trimis niste poze mai ''porno'' cu mine... Pozele le-am lasat in aparat. La cateva zile au venit niste amici de-ai parintilor. Sotul a vazut aparatul si curiozitatea l-a impins sa vada pozele. Erau doar 3. Am scapat usor n-a dezvaluit nimic

| blue95 a răspuns:

Cel mai penibil lucru a fost acela cand eram la scoala cu niste colege.si baietii de la noi din clasa ne-au luat in brate si ne-au inchis in toaleta. apoi cineva a deschis usa.si eu am crezut ca sunt baietii si fara sa ma uit am inceput sa dau cu palmele. fara sa imi dau seama ca dadeam cu palmele in dirigu laughing. mi s-au mai intamplat astfel de lucruri nu e singurul. dar am scapat.nu eu am fost cea pedepsita ci colegii laughing

| RoxiutzaRux a răspuns:

Cred ca cel mai penibil lucru a fost cand 2 colegii m-au luat pe sus.fiind la scoala. si nu vroiau sa-mi dea drumul. si am inceput sa tip!crying