| Dismally a întrebat:

Care este cel mai mare defect al vostru? Incercati sa scapati de el sau v-ati impacat cu el? happy

44 răspunsuri:
| Dismally explică (pentru supadeceapa):

Pana si prostia poate fi depasita daca ai vointa happy

| gemeni6226 a răspuns:

Cateodata sunt prea sensibila cred ca asta izvoraste din faptul ca de 4 ani nu am prieten si desi a fost alegerea mea ca nu mi-a placut de nimeni, din cand in cand imi pierd increderea in mine si devin super sensibila la ceea ce m-i se zice,
mai ales cand sunt super obosita.Dar daca ma odihnesc suficient totul revine la normal.

| Dismally explică (pentru gemeni6226):

Pai ar trebui sa te odihnesti suficient oricum, nu doar pentru a combate sensibilitatea happy Nu ai de ce sa-ti pierzi increderea in tine, e mai bine sa fii singura decat cu cineva pentru care nu simti nimic.

| Raimondo99 a răspuns (pentru Nemessys):

''Nu a făcut niciodată o greșeală
Este pe placul tuturor.'' hai ca da

| Nemessys a răspuns (pentru Raimondo99):

Detaliază ce ai vrut sa spui.

| Ineys a răspuns:

Nu-mi prea pasa de multe lucruri. Chiar prea multe.

| Dismally explică (pentru Ineys):

Da stii ca in unele cazuri este foarte bine sa nu iti pese, cel putin de lucrurile neinsemnate happy

| Curious2 a răspuns (pentru Dismally):

Depinde ce inseamna neinsemnat pentru el.
Ce e neinsemnat pentru mine, poate fi insemanat pentru el.
E posibil ca, ce considera el a fi neinsemnat pentru el, astazi, sa fie insemanat maine.

| Curious2 a răspuns (pentru supadeceapa):

Ce intelegi prin "prostie".
Da-mi exemplu de un om prost sau de o prostie.

| Emma30555 a răspuns (pentru Dismally):

Unii considera timiditatea, lipsa de încredere în sine, personalitatea mai moale ca fiind defecte.

| Dismally explică (pentru Emma30555):

Si altii considera agresivitatea, nesimtirea etc. calitati... Nu trebuie sa te iei dupa parerile unor cimpanzei happy

| Dismally explică (pentru Curious2):

Lucrurile neinsemnate vor ramane neinsemnate, indiferent cum ti se par tie happy

| Raimondo99 a răspuns (pentru Nemessys):

Toata lumea a facut o greseala sau mai multe, si nimeni nu poate fi pe placul tuturor.

| Nemessys a răspuns (pentru Raimondo99):

Asta știam deja.