| Elena1234456 a întrebat:

Care este cel mai mare numar de raspunsuri care au fost acordate unei intrebari, din cate ati vazut? Imi puteti da si link-ul cu intrebarea respectiva happy?

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......ormantata/ ...mai am una cu vreo 500 şi ceva de răspunsuri. :)

1 răspuns:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Din câte ştiu eu, asta http://www.TPU.ro/......ebam-cine/ dar e posibil să mai fie şi altele fiindcă întrebări mai vechi primesc în continuare răspunsuri de la anonimi, mai ales cele legate de id-urile şi adresele unor vedete...