| Cristina12387 a întrebat:

Care este cel mai nefolositor lucru pe care l-ai invatat?

12 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Melodii si versuri din reclame obscure.

| Lukasssz a răspuns:

Pai matematica din clasa a 5 a pana in a 12 a, comentariile la romana, chimia si fizica.

| Nirvanaaa a răspuns:

Structura aminoacizilor neproteinogeni recent. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestii de pe la liceu, gen ecuațiile oxido-reducătoare de la chimie. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Limba latină.

| Cheo0S a răspuns:

Nu exista.

| Endita4689 a răspuns:

Se poate să îl crezi nefolositor, dar cine știe când îți folosește...

| Cristina12387 explică (pentru Endita4689):

Eu consider ca daca o sa am vreodata nevoie sa stiu vreo ecuatie chimica sau anii intre care a trait vreun domnitor si nu voi avea acces la acea informatie atunci voi fi mult mai preocupata sa-mi caut telefonul, care contine alte informatii mult mai importante, decat sa ma mai intereseze ceea ce cautam initial. Inteleg ca poate tu gandesti diferit. Este in regula. Nu putem gandi toti la fel.

| Alhirr a răspuns:

Ființa umană love strucklove struck

| Xassu a răspuns:

Școala laughing