| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai nou adobe photoshop si ce facilitati are acesta? Dupa parerea voastra care ar fi cel mai bun photoshop? daca puteti argumentati deoarece as vrea sa stiu care este cel mai bun pentru a-l descarca de pe internet.va multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aha

| DoctorX a răspuns:

Cel mai nou Adobe Photoshop este cel din Creative Suite 4. Mai multe detalii găsești chiar pe situl oficial, adică aici: http://www.adobe.com/products/photoshop/compare/