| Alexxa10 a întrebat:

Care este jocul vostru preferat? big grin

7 răspunsuri:
| User a răspuns:

Fifa 08love struck, sven bomvollen (si nu, nu sunt zoofillaughing) ), captain claw si nfs da' l'am scos ca prostu'straight face

lolita
| lolita a răspuns:

Sherloch holmes, roata norocului, vrei sa fii milionar si jocurile de sport de la wii. astea sunt preferatele mele pe care le joc mereu cu placere.

| Helvete a răspuns:

Sims

| daniDeeDee a răspuns:

FIFA, Nfs, Prince of Persia.

| arrriadna a răspuns:

Salut. Imi plac Role-playing (rpg). Cel mai tare mi s-a parut Dundgeon Siege si, pe locul doi, Divine Divinity.

| Kassandra1408 a răspuns:

Nu ma pot decide- intre sims si conquiztador - ambele creaza dependenta laughing iti recomand si brain challenge!

| motanelul a răspuns:

Cabal, wow, nfs most wanted, si cs.