| Raul a întrebat:

Care este legenda printului din persia?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Raul explică:

Ma refeream la legenda adevaratului print...am auzit ceva de al de mult tare cum ca ar fi existat...ma rog daca ati putea gasi informatii pe wikipediabig grin

| mony_5661 a răspuns:

Pentru informatii iti recomand sa cauti pe http://ro.wikipedia.org/wiki/Prince_of_Persia:_The_Two_Thrones

| adrbrb a răspuns:

Ca este un om care nu avea nume si se zicea ca multi au incercat sail omoare nimeni nu putea sa il atingade parca stia dinaite ce se va intimpla si de aici a ornit filmul apoi jocul.