| anonim_4396 a întrebat:

Care este lucrul pe care il pretuiti cel mai mult si pe care nu ati vrea sa il imparti-ti cu nimeni?

Răspuns Câştigător
| IonutCG90 a răspuns:

O insulă doar a mea, cu un sistem defensiv impenetrabil. Să stau departe de lumea asta chiar și singur.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probabil locuinta unde voi locui

| Ronnix a răspuns:

Persoana iubita, desigur.

| 愛日本 a răspuns:

Gramati-ca

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

O cană cu zodia mea cupărată de tata.Are o poveste lungă cana asta.

| RAY a răspuns:

Viata

| LoveSleep a răspuns:

Sarmalele.

| Mayar a răspuns:

Lucru? Ei bine, nu imi place sa imi impart hainele cu nimeni, dar nu ca le pretuiesc nu stiu cat, dar nu imi place sa le impart. De asemenea, nu imi place sa impart o carte. Aici chiar e valoroasa si nu o dau la nimeni. O pretuiesc mult!
Daca intra si personele - mama - ea e cea mai valoroasa si scumpa fiinta a omului, in general.

| syd2 a răspuns:

Experienta.

| vaporwave a răspuns:

Patul, e de o persoana, sincer chiar nu vreau sa stiu cum ar fi sa-l impart cu cineva
k, glumesc, raspunsul e cineva

| HannibalLecter a răspuns:

O persoana.