| Britishstyle a întrebat:

Care este mai buna pentru incepatori...chitara acustica sau cea electrica?

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Cu siguranţă chitara acoustică. Nu se compară sunetul chitării acoustice cu cea electrică. E mult mai curat şi mai frumos

4 răspunsuri:
| love44katyp a răspuns:

Pe acustica se invata straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Electrica... iti pui castile si asculti doar tu... daca nu vrei sa te auda si altii cat de prost canti la inceput laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In locul tau as fi intrebat:"Care este cea mai buna pentru incepatori? Chitara acustica sau clasica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chitara clasica e mai buna